Biz, gerçek anlamda “tam hizmet ajansıyız”. Firmanızın başarılı şekilde markalaşması için gereken tüm enstrümanları başarı ile kullanıyor, süreçleri en iyi şekilde yönetiyoruz.

EVA’S

Hakkında

  • 1999 yılında kendi işimize kurana dek pek çok deneyim biriktirdik.
  • Zamanı geldi, “reklam veren” olduk.
  • Ajansla en hararetli tartışmaların içinde bulduk kendimizi.
  • Zamanı geldi “ajans tarafındaki kişi” olduk.
  • Çizdik, düşündük, beğenmedik bozduk, yeniden kurguladık,
  • satın aldık, olmayanı oldurduk.
  • Zamanı geldi “zamanı geldi” dedik ve ajansımızın adını EVA’S koyduk.

YARATICI

MECRALAR

Neden EVA’S?

Çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz.

Bu ihtiyaçları karşılamak için ajansta çalışan yaratıcı ekibin neler yaşadığını da... EVA'S olarak farkımız da burada ortaya çıkıyor. “Olanı” çok iyi değerlendirip “olması gerekene” başarı ile taşıyoruz.

Yaratıcı
BASILI&DİJİTAL
PLATFORM

Yenilikçi
KAMPANYA&
PLATFORM

Mutlu
MÜŞTERİ.

Doğru
ÇEVRE&
EKONOMİ

Kaliteli
ÜRÜN&
HİZMET

ÜRÜN&HİZMET

Neler Yaparız?

Sizi bir adım ileriye taşıyacak ve markanıza değer katacak her noktada hizmet veriyoruz ve bunları gerçekten büyük bir özenle, disiplinle, yaratıcılıkla ve severek yapıyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

Size kısa sürede ve en verimli şekilde hizmet verebilmemizin sebeplerinden biri de, baskı ve üretim alanlarında uzmanlaşmış bir çok firma ile partnerliğimizin olması...

Nasıl Yaparız?

Önce gerekli analizleri yaparak size gerçekte nerede olduğunuzu gösteriyoruz. Buna göre yapılması gerekenleri planlıyor ve bir yol haritası çiziyoruz. Markanıza ait kimliği belirliyor, tasarlıyor ve bunların yönetimiyle ilgili tüm süreci yönetiyoruz.

Prensipli Davranıyoruz.

EVA’S, çevre korunmasına ve hayvan haklarına aykırı davranışlarda bulunan kişi ve şirketlere, “bütçe ve iş hacmi ne olursa olsun” asla hizmet vermez! Ayrıca “Pugedon” çözüm ortağı olmasından dolayı gurur duyar. (Detaylar için www.pugedon.com)

Müşterilerimiz bizi neden çok seviyor?

Yeni web sayfamızda yayımlamak için müşterilerimizden neden bizimle çalışmayı tercih ettiklerini yazmalarını rica ettik. Herkesten o kadar güzel yorumlar geldi ki, paylaşmadan edemedik.

Biz de sizi seviyoruz!